Spokojny, otoczony zielenią, 3 gwiazdkowy hotel położony w dzielnicy Gdańska Jelitkowie. W pobliżu centrum Sopotu, około 100m od plaży. Dobra lokalizacja i dojazd zarówno do drogi szybkiego ruchu, lotniska czy stacji kolejowych. Hotel ma 151 pokoi, posiada centrum fitness i wellness (basen, saunę suchą i parową, siłownię, gabinety masażu). W pobliżu jest mnóstwo ścieżek rowerowych oraz trasa do joggingu.

Ocena pokoi

Hotel oferuje 151 przestronnych, eleganckich pokoi utrzymanych w kolorystyce nawiązującej do ciepłych barw bursztynu. Pokoje wyposażone są w WiFi, zestaw do parzenia kawy/herbaty, mini lodówkę, klimatyzację. Część pokoi dwuosobowych posiada łózka małżeńskie – warto o to zapytać podczas rezerwowania pokoi dla grupy.

Ocena sal konferencyjnych

Hotel posiada 6 w pełni wyposażonych, klimatyzowanych sal szkoleniowych. Dwie największe sale (Bursztyn i Jantar) mają po 116 m2 i można je połączyć w jedną większą tworząc miejsce na szkolenie lub inspirujące wystąpienie dla grupy 200- osobowej (układ teatralny). Pozostałe sale mają od 40 do 60 m2. Sale są widne, utrzymane w ciepłej kolorystyce, mają regularne kształty, na podłodze znajduje się wygładzina (tylko jedna sala posiada kafelki). Bardzo przyjemne miejsce na wyjazd integracyjny.

Ocena obsługi

Pracownicy bardzo pomocni, błyskawicznie reagujący na wszelkie zgłoszenia. Podczas naszego pobytu nie mieliśmy problemów z obsługą.

Minusy i zagrożenia

Występują trudności w rezerwacji miejsc od 15 czerwca do 15 września. W okresie wakacyjnym problematyczna staje się rezerwacja pokoi, natomiast sale szkoleniowe są dostępne (w tym czasie hotel nastawiony jest na klientów sezonowych). Jeśli zamierzamy zorganizować wyjazd integracyjny w tym terminie warto skontaktować się z hotelem o wiele wcześniej.