Duży, bardzo nowoczesny hotel biznesowy  w standardzie czterech gwiazdek. W pełni zasługuje na taką ocenę. Największymi zaletami hotelu są przestronne i bardzo dobrze wyposażone pokoje, bliska odległość do Starego Miasta, oraz bardzo profesjonalna obsługa.

Do dyspozycji gości w hotelu jest także centrum fitness i całodobowe centrum do prowadzenia gier i szkoleń biznesowych. Na terenie są dwie restauracje, bar i salon z otwartym całą dobę sklepem oraz pralnia samoobsługowa.

Ocena pokoi

Hotel dysponuje 308 bardzo komfortowymi miejscami noclegowymi w 154 pokojach  (55 twin, 99 duble, 7 Apartamentów). Pokoje ładnie, przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane oraz bogato wyposażone (kącik do pracy, żelazko, deska do prasowania, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówka). Pokoje dobrze  wyciszone i klimatyzowane.

Ocena sal konferencyjnych

Hotel ma ok 300 m2 powierzchni konferencyjnej. Największą salę 220 m2 można podzielić na 4 salki mniej więcej równej wielkości – dwie z nich jednak bez dostępu do światła dziennego. Poza tym hotel posiada tradycyjną salę plenarną  z dużym (ciężkim i nieprzestawnym) stołem i 20 wygodnymi fotelami, oraz jedną mniejszą salkę biurową ok. 15 m2. Wszystkie sale są na planie prostokąta, z wykładziną na podłodze. Dobrze wyciszone. W każdej z sal znajduje się projektor, ekran, flipchart, mikrofon i nagłośnienie oraz Wi-Fi, klimatyzacja oraz rolety.

Sale konferencyjne (bez plenarnej i biurowej) można dowolnie zaaranżować.

Do dyspozycji gości znajduje się także duży foyer (ok 100 m2) z pięknym widokiem na Wisłę i Wawel.

Ocena obsługi

Personel hotelu bardzo profesjonalny i pomocny. Bardzo szybko reaguje na uwagi czy dodatkowe życzenia gości. Dodatkowo szczególną uwagę przykładają do porządku i czystości.Wielkość hotelu*: duży

Charakter lokalizacji**:  w mieście

Standard***:  luksusowy