Średniej wielkości czterogwiazdkowy hotel z centrum Wellness & Spa. Największymi zaletami hotelu jest lokalizacja na uboczu wśród ciszy i  zieleni oraz bezpłatny parking. Goście mogą też bezpłatnie korzystać z krytego basenu, wanny z hydromasażem, tepidarium, groty solnej, aromatycznych łaźni parowych i saun fińskich. W pobliżu hotelu  przebiega wiele tras rowerowych oraz szlaków turystycznych.

Ocena pokoi

Hotel posiada 60 pokoi co daje nam około 130 miejsc noclegowych. Do wyboru mamy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe (część z nich posiada łózka małżeńskie warto o to zapytać robiąc rezerwację) a nawet apartament. Pokoje, w zależności od standardu jaki wybierzemy, różnią się wyposażeniem i wielkością. Tylko część pokoi o najwyższym standardzie posiada klimatyzację.

Ocena sal konferencyjnych

Hotel posiada 5 sal szkoleniowych. Największa sala ma powierzchnię ok 200m2. Niestety ma nieregularny kształt i dodatkowo posiada dwa filary mniej więcej w 1/3 szerokości sali. Trzy sale mają mniejszą powietrznię (44, 60 i 80 m2) i regularny kształt prostokąta. Dodatkowo w najmniejszej sali o powierzchni 20 m2 możemy zorganizować szkolenia warsztatowe dla grupy do 10 osób, pod warunkiem, że nie wykorzystujemy przestrzennych gier szkoleniowych. We wszystkich salach znajduje się podłoga z wykładziną w centralnej części oraz parkietem (ok 1,5m)  po obwodzie. Sale są wyciszone, utrzymane w przyjemnej jasnej kolorystyce i oddalone od siebie. W każdej z sal znajduje się projektor, ekran, flipchart, mikrofon i nagłośnienie oraz Wi-Fi, klimatyzacja oraz rolety.

Ocena obsługi

Personel hotelu bardzo profesjonalny i pomocny. Bardzo szybko reaguje na uwagi czy dodatkowe życzenia gości.

Teren wokół hotelu

Jedna z największych zalet hotelu. Hotel posiada ok 2 ha parku i terenów zielonych, które można wykorzystać na niewymagające specjalnej infrastruktury aktywności outdoorowe. Plener jest zróżnicowany pod względem nasłonecznienia i widoczności dla postronnych osób. nada się na wyjazdy integracyjne na świeżym powietrzu.

Minusy i zagrożenia

W pobliżu największej sali znajdują się tylko dwie toalety co przy dużej grupie szkoleniowej może powodować tworzenie się korków podczas przerwy kawowej.