„Różany Dwór” to nowy, niewielki hotel-restauracja zlokalizowany w niedalekiej odległości od Zalewu Zegrzyńskiego, ok 25 km od Warszawy. Głównym profilem hotelu jest organizacja uroczystości typu wesela – jednakże ze względu na otoczeniu pól i lasów może być ciekawą propozycją na szkolenie dla grupy ceniącej sobie kameralną atmosferę szkolenia.  Hotel oferuje bezpłatne wi-fi i pokaźny parking.

Ocena pokoi

Do dyspozycji mamy tylko 26 miejsc noclegowych w 12 pokojach (3 jednoosobowe (podwójne łóżko), 6 dwuosobowych (twin), 3 trzyosobowe (pojedyncze łóżka). Istnieje możliwość wstawienie dostawek w każdym pokoju. Pokoje przestronne, standardowo wyposażone, czyste i zadbane. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem i niewielki balkon.

Ocena sal konferencyjnych

Organizując szkolenie możemy skorzystać tylko z jednej sali (balowej) o powierzchni 400 m2. W sali można pomieścić maksymalnie 300 osób. Charakteryzuje się regularnymi kształtami, kilka kolumn w bocznych częściach nie utrudnia ustawienia, jednak kafelkową posadzką na całej powierzchni może być po całym dniu męcząca dla uczestników oraz prowadzącego. Sala jest natomiast jasna i wysoka co stwarza wrażenie przestronnej. W Sali można wydzielić mniejszą powierzchnię za pomocą przenośnych parawanów- jednakże nie ma możliwości wyciszenia. Na wyposażeniu znajduje się projektor, ekran, flipchart, mikrofon i nagłośnienie oraz klimatyzacja.  

Ocena obsługi

Personel hotelu bardzo profesjonalny i pomocny. Bardzo szybko reaguje na uwagi czy dodatkowe życzenia gości.

Teren wokół hotelu

Hotel posiada 0,63 ha terenu zielonego, który można wykorzystać na niewymagające specjalnej infrastruktury aktywności outdoorowe. Plener płaski, pokryty trawą. Zaletą jest usytuowanie z tyłu hotelu w sąsiedztwie pól – co zapobiega ciekawości osób postronnych. Może to być ciekawa propozycja dla grupy, które dla odmiany chciałyby zorganizować kameralny wyjazd integracyjny .

Minusy i zagrożenia

Słabo wyciszone pokoje.