Z przyjemnością informujemy, że w Rankingu Firm Szkoleniowych zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii „Team building”. Dziękujemy naszym Klientom. Zobacz ranking.

Jesteśmy zespołem byłych menedżerów – obecnie trenerów prowadzących szkolenia team building. Przez kilkanaście lat zarządzaliśmy firmami i zespołami. Z czasem zauważyliśmy, że największą frajdę sprawia nam rozwijanie ludzi. Dlatego założyliśmy Fundację Training Projects, w której zajęcia team building nie tylko bawią i integrują, ale też inspirują i rozwijają.

Najlepsi w Polsce trenerzy team building

Iwona Piga, Adam Pasternak i Rafał Szczepanik – nasi trenerzy team building – znaleźli się w rankingu 22 najlepszych polskich trenerów biznesu. Jesteśmy jedyną polską firmą specjalizująca się w projektach team building, której szkoleniowcy znaleźli się w tym zestawieniu.

Unikalne gry dopasowane do potrzeb

Nasi trenerzy zajmują się projektowaniem gier team building, symulacji i scenariuszy. Opracowaliśmy ich ponad 100, a wiele z nich prowadza firmy szkoleniowe także w innych krajach (na zasadzie licencji). To pozwala nam zagwarantować unikalny, oryginalny i niepowtarzalny program dla prawie każdej grupy szkoleniowej. Mając tyle gier (i wciąż projektując nowe) możemy zaproponować scenariusz, który odpowiada Państwa celom (np motywacyjnym, integracyjnym, szkoleniowym) jak oczekiwaniom samych uczestników (np rodzaj fabuły czy aktywności ruchowych).

Przygotujemy wyjazd od A do Z

Nie tylko prowadzimy wyjazdy, ale zajmujemy się ich kompletną organizacją: od analizy Państwa potrzeb, przez znalezienie hotelu, po dobór dodatkowych atrakcji. Zaproponujemy też alternatywny program na wypadek nagłego deszczu lub zimna (gry integracyjne pod dachem) i zadbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa (także na wyjazdach ekstremalnych – np wspinaczka, jaskinie, rafting).

Na dobry początek: upominek książkowy

Nasza książka „Budowanie kultury innowacyjności” to 300 stron narzędzi i studiów przypadku dla szefów HR i szkoleń. Prześlemy ją Państwu razem z ofertą, by pokazać nasze doświadczenia w organizacji gier i spotkań integracyjnych – na przykładach realnych projektów zrealizowanych dla naszych klientów.

Team building także pozabiznesowo

Projektując scenariusze, korzystamy także z naszych z pozabiznesowych doświadczeń.  Rafał – rozmawiając o projektach, motywacji i przywództwie – opowiada, jak organizował wyprawy na biegun południowy. Iwona, mówiąc o komunikacji i zarządzaniu, opowiada o zespołach żeglarskich, którymi kierowała na Bałtyku. Gerard odwołuje się do doświadczeń w organizacji koncertów (czego nauczył się od U2 a wykorzystał w biznesie?). Z Witkiem wszyscy rozmawiają  o tym, jak odremontował sportowy kabriolet Volvo z 1967r… (wznosząc się na wyżyny motywowania i negocjacji).

Integracje społeczne i charytatywne

Jako fundacja 1/3 zysków ze szkoleń team building przeznaczamy na cele charytatywne – głównie wspieranie edukacji kreatywnej, przedsiębiorczej i interpersonalnej dzieci. Naszymi głównymi beneficjentami są: Uniwersytet Dzieci, Fundacja Kwitnących Talentów oraz Miasto Moje A W Nim. Na Państwa życzenie, przygotujemy chętnie program team building oparty o mądre, pożyteczne aktywności charytatywne, wolontariackie i społeczne – wspierające wychowanków Uniwersytetu Dzieci.

 

4.5/5 - (15 votes)