Czterogwiazdkowy, nowoczesny hotel położony w centrum Zielonej Góry. Zaletą obiektu jest atrakcyjna okolica – bliskość zielonogórskiego rynku.  Hotel o charakterze biznesowym.

Kilka sal szkoleniowych, sprawna i profesjonalna obsługa, bardzo dobre jedzenie, Strefa relaksu. Polecamy na szkolenia otwarte, warsztaty biznesowe.

Ocena pokoi

Hotel dysponuje ok 90 pokojami. Pokoje w dość nowoczesnym i komfortowym stylu, wyposażone w klimatyzację. Łazienki czyste i nowoczesne, kabina prysznicowa czy umywalka funkcjonalne i bez zastrzeżeń. Pokoje są przestronne i mimo, że niektóre wychodzą na ruchliwą ulicę – nie jest to specjalnie uciążliwe (niezłe wyciszenie okien). Naszym zdaniem są to zasłużone cztery gwiazdki.

Ocena sal konferencyjnych

Hotel w ofercie ma 3 sale konferencyjne znajdujące się na różnych kondygnacjach – dwie mniejsze o powierzchni ok 40m­­­2 każda oraz jedną większą (Rubinowa) o powierzchni 200m­­­2. Salę Rubinową można podzielić na dwie mniejsze. Sale są wyposażone we wszystko co będzie nam potrzebne do przeprowadzenia wyjazdu integracyjnego: rzutnik, ekran, flipchart, nagłośnienie i klimatyzację. Biorąc pod uwagę powierzchnię sal, w rzeczywistości możliwe jest poprowadzenie w hotelu równolegle 2 grup szkoleniowych – gdyby każda z nich liczyła powyżej 15 osób i czterech gdyby grupy były mniejsze. Przy hotelu znajduje się stosunkowo mały, monitorowany parking.

Ocena obsługi

Szybka, sprawna, profesjonalna. Wszystkie ustalenia zostały zrealizowane zgodnie z wytycznymi przekazanymi personelowi. Dodatkowo każde pojawiające się podczas szkolenia prośby były realizowane naprawdę sprawnie i szybko.

Minusy i zagrożenia

Budynek jest wielokondygnacyjny – windy stanowią „wąskie gardło”. Dodatkowym problemem mogą być łazienki przy salach konferencyjnych. Są małe i w przerwach ustawiają się przy nich kolejki. W hotelu nie znajdziemy dodatkowych, wolnych przestrzeni do wykorzystania dla gier szkoleniowych (hol mimo że przestronny nie daje zbyt dużych możliwości podziału na mniejsze grupy).