Niewielki hotel nastawiony raczej na imprezy i wesela lub indywidualnych gości. Położony na trasie Opole – Lubliniec. Dużym atutem hotelu jest jego dość obszerny, zadbany teren. Polecamy raczej na zajęcia team building i wszelkie piknikowe, albo outdoorowe wyjazdy integracyjne dla niewielkich grup.

Ocena pokoi

Nie zorganizujemy tutaj szkolenia dla dużej grupy gdyż do dyspozycji mamy w hotelu ok 10 pokoi, co daje szanse na nocleg dla do ok 20 osób. Pokoje są wyposażone nowocześnie ale jednocześnie skromnie. Standard pokoi to przytulne, wygodne trzy gwiazdki. W hotelu jest ogólnodostępny Internet.

Ocena sal konferencyjnych

Hotel ma jedną klasyczną salę szkoleniową, która może pomieścić do 50 osób w układzie kinowym, wyposażona jest w rzutnik, ekran oraz flipchart. Do dyspozycji klienta hotel oddaje również sale bankietową – może ona zostać doposażona w ekran, flipchart niestety marmurowa posadzka powoduje pogłos co naszym zdaniem dyskwalifikuje ją jako salę konferencyjną. Można w niej jednak zorganizować krótkie spotkanie firmowe albo grę integracyjną.  

Ocena obsługi

Obsługa stara się być uczynna, ale niektóre z osób pracujących w hotelu są dosyć oschłe w kontakcie i czasami zapominają o poczynionych wcześniej ustaleniach.

Minusy i zagrożenia

Jeśli w hotelu będzie się odbywało wesele lub impreza musimy się liczyć ze sporym hałasem.