Dość komfortowej klasy, profesjonalnie przygotowany do szkoleń hotel w cichej okolicy na przedmieściach Spały. Spory, własny prywatny plener, praktyczne sale konferencyjne i lokalizacja w centralnej części Polski – to główne atuty obiektu.

My przyjedziemy tu przede wszystkim dla dobrego pleneru na zajęcia team building dla grup 30-70 osób. Może tu swobodnie i bez przeszkadzania sobie pracować w plenerze do 5 grup zajęciowych, korzystających z trawnika, maleńkiego oczka wodnego (nie do sportów wodnych), dużego namiotu grillowego (100m2) lub drzew. szczerze polecamy na grupowe wyjazdy integracyjne.

Ocena pokoi

Hotel ma 38 pokoi – standard to formalnie 3 gwiazdki, my w rzeczywistości ocenimy to pół gwiazdki wyżej. Nowoczesne wyposażenie prezentuje dość wysoką klasę (szczególnie zadbana łazienka i duży telewizor LCD). Pewnym mankamentem jest szczelina pod drzwiami do pokoju – przynajmniej u nas wpuszczała nocą światło z korytarza. Gdzieniegdzie zaobserwowaliśmy drobne mankamenty (np. niedomykająca się kabina prysznicowa), ale nie rzutowały one na całościową ocenę.

Pokoje nie są zbyt duże – ale wygodne.

Ocena sal szkoleniowych

W hotelu mamy pięć sal konferencyjnych i trzy sale o charakterze bardziej bankietowym (część z nich służy też jako jadalne przy większych grupach). Sale mają od 30 do 14 m2. Niektóre można łączyć w podwójne.

Sale są komfortowe i praktyczne: mają wykładziny, parkiet lub dywan, w suficie rzutniki, na ścianie opuszczany ekran. Dodatkową zaletą jest klimatyzacja sterowana z sali (nie trzeba prosić obsługi o pomoc).

Ocena obsługi

Pracownicy starają się być pomocni, uprzejmi i wydają się zainteresowani potrzebami klienta. Rozumieją też specyfikę oczekiwań organizatorów konferencji i szkoleń. Pewnym mankamentem jest jedynie powolne wydawanie obiadów przez kelnerów – gdy gości jest więcej niż 50. 

UWAGA! W Spale jest też hotel Mościcki – to zupełnie inny obiekt.