Publikacje

Akcja ratownicza na jurze – symulacja strategiczna na szkolenia team building

W tym miesiącu organizowaliśmy dla grupy dyrektorów departamentów ciekawe spotkanie – event team building. Jego częścią stała się  symulacja Akcja ratownicza na jurze.

więcej »

Akcja odbicia zakładników – ciekawa symulacja na szkolenia

Jakimi metodami można w lesie lub na plaży rozwijać kreatywność i innowacyjność zatrudnionych  w firmie osób? Sprawdź jak do nauki wykorzystujemy gry i zabawy przestrzenne.

Dzisiaj na naszym firmowym blogu prezentujemy naszą autorską  grę, która nieraz uatrakcyjnia prowadzone przez nas wyjazdy integracyjne, warsztaty team building,  albo szkolenia HR.  Jest to symulacja typowo fabularna, o przygodowej charakterystyce – nie polecamy jej każdej grupie uczestników zajęć.

więcej »

Jumanji project – symulacja strategiczna na spotkania team building

W poprzedni weekend organizowaliśmy dla grupy osób z działu finansów nietypowe spotkanie – event team building. Jego głównym modułem stała się ta symulacja.

więcej »

Team building – analiza potrzeb

Zależy nam na przygotowaniu dla Państwa naprawdę „skrojonego na miarę” szkolenia integracyjnego lub wyjazdu team building. Chcielibyśmy, by program spotkania czy imprezy odzwierciedlał Państwa cele i oczekiwania wobec takiego wyjazdu. Dlatego naszą współpracę rozpoczniemy od postawienia Państwu wielu pytań.

więcej »

Opowiedz swoją historię innowacyjności i wygraj szkolenie

W Twojej firmie w ciekawy sposób wspieracie innowacyjność? Opowiedz o tym w naszej książce „Budowanie kultury innowacyjności” a otrzymasz w rewanżu 1 dzień szkolenia zamkniętego dla swoich pracowników – gratis.

więcej »

Czternaście fundamentów motywowania przedstawicieli handlowych

Tak nazwany został raport z tegorocznego badania opinii i oczekiwań pracowników działów sprzedaży polskich spółek i korporacji.

więcej »

Rekordowa gra szkoleniowa

450 uczestników, 25 współpracujących grup szkoleniowych, 35 trenerów. Polfa Warszawa i Training Projects zrealizowały prawdopodobnie największą grę szkoleniową w polskiej historii.

więcej »

Funpage

Jeśli podoba Ci się nasza strona internetowa, albo programy naszych szkoleń, zajrzyj na nasz FunPage na Facebooku i klinkij Lubię to, albo zaloguj się do swojego konta w Google + i zarekomenduj nas.

więcej »

Mobilne biuro Training Projects

Trenerzy Training Projects dostali do dyspozycji nowe, mobilne biuro. Teraz organizacja szkoleń team building z dala od ośrodków szkoleniowych będzie jeszcze sprawniejsza.

więcej »

Bezpłatna gra dla uczcniów i szkół

Oddajemy do bezpłatnej dyspozycji uczniów, szkół, uczelni i rodziców grę ekonomiczną dla nastolatków i studentów uczących się przedsiębiorczości. Powstała ona na użytek naszych szkoleń i była wielokrotnie wykorzystywana, by w interaktywny, emocjonujący, zabawowy i przyjazny sposób uczyć młodzież takich pojęć jak własna firma, rynek, zysk, konkurencja, przychody i koszty.

więcej »
Strona 1 z 612345...Ostatnia »