Publikacje

Pieczara – symulacja fabularna na spotkania team building

W ostatnim czasie organizowaliśmy dla grupy pracowników administracyjnych aktywne spotkanie – event team building. Jego wiodącą sesją stała się symulacja Pieczara.

więcej »

List referencyjny

Firma „Training Projects”, którą reprezentowali Pani Iwona Piga i Pan Gerard Sigmundzik przeprowadziła dla nas szkolenie: „Z zakresu radzenia sobie ze stresem”, w którym uczestniczyli pracownicy Serwisu Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o.

więcej »

Górski obóz – symulacja strategiczna na szkolenia team building

W minionym miesiącu organizowaliśmy dla grupy marketingowców ciekawe spotkanie – event team building. Jego częścią stała się ta symulacja: Obóz górski

więcej »

Górska mapa – symulacja fabularna na szkolenia firmowe

Kilka dni temu organizowaliśmy dla grupy brygadzistów i mistrzów nietypowe spotkanie – event team building. Jego dominującym fragmentem stała się ta symulacja: Górska mapa.

więcej »

Akcja ratownicza na jurze – symulacja strategiczna na szkolenia team building

W tym miesiącu organizowaliśmy dla grupy dyrektorów departamentów ciekawe spotkanie – event team building. Jego częścią stała się  symulacja Akcja ratownicza na jurze.

więcej »

Akcja odbicia zakładników – ciekawa symulacja na szkolenia

Jakimi metodami można w lesie lub na plaży rozwijać kreatywność i innowacyjność zatrudnionych  w firmie osób? Sprawdź jak do nauki wykorzystujemy gry i zabawy przestrzenne.

Dzisiaj na naszym firmowym blogu prezentujemy naszą autorską  grę, która nieraz uatrakcyjnia prowadzone przez nas wyjazdy integracyjne, warsztaty team building,  albo szkolenia HR.  Jest to symulacja typowo fabularna, o przygodowej charakterystyce – nie polecamy jej każdej grupie uczestników zajęć.

więcej »

Jumanji project – symulacja strategiczna na spotkania team building

W poprzedni weekend organizowaliśmy dla grupy osób z działu finansów nietypowe spotkanie – event team building. Jego głównym modułem stała się ta symulacja.

więcej »

Team building – analiza potrzeb

Zależy nam na przygotowaniu dla Państwa naprawdę „skrojonego na miarę” szkolenia integracyjnego lub wyjazdu team building. Chcielibyśmy, by program spotkania czy imprezy odzwierciedlał Państwa cele i oczekiwania wobec takiego wyjazdu. Dlatego naszą współpracę rozpoczniemy od postawienia Państwu wielu pytań.

więcej »

Opowiedz swoją historię innowacyjności i wygraj szkolenie

W Twojej firmie w ciekawy sposób wspieracie innowacyjność? Opowiedz o tym w naszej książce „Budowanie kultury innowacyjności” a otrzymasz w rewanżu 1 dzień szkolenia zamkniętego dla swoich pracowników – gratis.

więcej »

Czternaście fundamentów motywowania przedstawicieli handlowych

Tak nazwany został raport z tegorocznego badania opinii i oczekiwań pracowników działów sprzedaży polskich spółek i korporacji.

więcej »
Strona 1 z 612345...Ostatnia »