Z przyjemnością informujemy, że w Rankingu Firm Szkoleniowych zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii „Szkolenia integracyjne”. Dziękujemy Państwu – naszym Klientom.

Od piętnastu lat realizujemy wyjazdy firmowe i szkolenia team building. Oferujemy spotkania dla zespołów liczących do 500 osób. Zrealizowaliśmy największą grę szkoleniową w Polsce – dla 450 pracowników Polfy Warszawa. Na co dzień realizujemy zwykle wyjazdy dla grup liczących od 50 do 250 osób  (m.in. dla Pracuj.pl, Nike, PepsiCo, Polpharmy, Rosti, HP, Credit Suisse, Eaton Credit Agricole, Hasco Lek, Kanlux, ArcelorMittal, Ministerstwo Finansów, ZUS).

Przygotowujemy spotkania łączące aktywną zabawę z inspirowaniem zespołowości, nauką współpracy i motywowaniem do wspólnego celu firmy. Nasze aktywności prowadzimy w plenerze lub w salach konferencyjnych.

Wyjazdy integracyjne koncentrujemy na poniższych celach:

 • usprawnienie pracy zespołu (rozwój silnych stron i rozwiązanie najistotniejszych problemów, refleksja nad dotychczasową współpracą i propozycje usprawnień)
 • integrowanie uczestników wewnątrz działów lub pomiędzy departamentami: od lepszego poznania się, przez poprawę relacji, aż po zbudowanie więzi, identyfikacji z grupą i kultury współpracy
 • promowanie, w czasie wyjazdu integracyjnego, wartości lub zasad korporacyjnych: wprowadzanie nowych zasad, wypracowanie standardów kultury organizacyjnej, pokazanie korzyści z przestrzegania wartości firmowych
 • szkolenia, których celem jest rozwój umiejętności komunikacji, zarządzania zespołem,
 • definiowanie ról zespołowych –  wyjazdy promujące różnorodność
 • integrowanie zespołu powstałego z dwóch innych (np. fuzja, reorganizacja)
 • utrzymanie motywacji zespołu w momentach zmian i kryzysów (np. po zmianie strategii firmy)
 • rekreacja i motywacja – wyjazdy integracyjne będące nagrodą dla najlepszych pracowników, część programu stanowi rekreacja (np. zwiedzanie, narty), część szkolenie

Spotkania scenariuszowe – gry, które łączą a nie dzielą

Choć każdy z wyjazdów oparty jest na indywidualnie projektowanym scenariuszu, to wszystkie nasze projekty łącza trzy cechy:

 1. spotkania oparte są na współpracy a nie wzajemnej rywalizacji. Co prawda uczestnicy rywalizują – ale o wspólny cel i wspólną nagrodę, a nie przeciwko sobie nawzajem (drużyny współpracują ze sobą, a współdziałanie opłaca im się, bo pozwala im uzyskać lepsze wyniki w zabawach)
 2. program jest spójnym scenariuszem tworzącym mocny kręgosłup wyjazdu integracyjnego. Nie jest to luźną zbitka oderwanych od siebie ćwiczeń, gier lub zabaw
 3. struktura gier, liczba trenerów i intensywność zadań sprawia, że nikt nie stoi z boku, nie nudzi się lub nie czeka na swoją kolejkę. Wszyscy są zaangażowani w grę przez całe spotkanie.

Bezpieczeństwo, doświadczenie, jakość

Spotkania dla firm i ich pracowników realizujemy od ponad piętnastu lat. Nieprzerwanie tworzymy też branżowe standardy w tej dziedzinie. Szef Training Projects jest prezesem Polskiego Stowarzyszenie Trenerów Outdoor, które nadaje certyfikacje trenerom prowadzącym m.in. szkolenia team building. Napisaliśmy jedyny polski podręcznik z tej dziedziny („Budowanie zespołu”, Onepress 2003). Wszystkie wyjazdy integracyjne oparliśmy o sprawdzone na świecie modele, ale jednocześnie stworzyliśmy dziewięć autorskich scenariuszy team building i blisko 100 własnych gier szkoleniowych. To dlatego nasze szkolenia łączą szwajcarską precyzję w realizacji założonych celów i latynoską fantazję i oryginalność.

Udane imprezy to rzecz jasna bezpieczeństwo. W szkoleniach realizowanych przez Training Projects nikt nigdy nie uległ wypadkowi (nawet w zajęciach ekstremalnych, typu wspinaczka, pływanie tratwami własnej konstrukcji, kajaki górskie, fabuły militarne i kryminalne, grotołastwo). Rzecz jasna zdarzają się zranienia czy siniaki – wg. naszej statystyki, takim urazom ulegają 2 na 100o osób na naszych wyjazdach.

Najlepszy i niezobowiązujący sposób sprawdzenia naszej oferty szkoleń wyjazdów integracyjnych: prosimy o kontakt i przesłanie nam zapytania. Przygotujemy ofertę, przedstawimy też referencje i telefony kontaktowe do naszych byłych klientów.

Na dobry początek: upominek książkowy

Nasza książka „Budowanie kultury innowacyjności” to 300 stron narzędzi i studiów przypadku dla szefów HR i szkoleń. Prześlemy ją Państwu razem z ofertą, by pokazać nasze doświadczenia w organizacji gier i spotkań integracyjnych – na przykładach realnych projektów zrealizowanych dla naszych klientów.

Wyjazdy integracyjne
4.9 (98.57%) 14 votes