Trenerzy

rafałRAFAŁ SZCZEPANIK
Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii “gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG). Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building.
Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i  integracyjnych dla firm (“Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

IWONA PIGAiwona
Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

WitekWITOLD MOCKAŁŁO
Doświadczony trener i menedżer. Przez 20 lat pracował w firmach farmaceutycznych na stanowiskach od przedstawiciela medycznego, menedżera regionalnego, dyrektora sprzedaży do dyrektora generalnego. Wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery zagraniczne firmy farmaceutyczne: Mepha Ltd, Bioforce, IDH, Permamed. Pracownik naukowy Wydziału Farmacji UMŁ. Absolwent The Coaching Academy London.
Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami pracowniczymi, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, sprzedaży i negocjacji.

gerard
GERARD SIGMUNDZIK
Trener i coach ICF, wcześniej szef i menadżer zespołów handlowych i produkcyjnych. Przez 18 lat budował, prowadził i rozwijał różne zespoły sprzedażowe i serwisowe w dużych koncernach branży FMCG. Prowadził duże projekty firmowe, uczestniczył we wprowadzaniu międzynarodowych standardów i procesów do krajowych struktur Kompani Piwowarskiej. Wcześniej przez 4 lata w FPM Mikołów pracował jako menedżer zespołów produkcyjnych. Zarządzał logistyką wysyłki wyrobów gotowych, wydziału obróbki skrawaniem, transportem międzywydziałowym, pracą działu kuźni i hartowni, oraz rozdzielni wydziałowych.
Specjalizuje się w szkoleniach dla menadżerów (zarządzanie zespołem, motywowanie i delegowanie, prowadzenie rozmów oceniających, kreatywność, negocjacje zaawansowane, zarządzanie rejonem sprzedaży), oraz dla handlowców (techniki sprzedaży, standardy i kroki wizyty handlowej, negocjacje, obsługa klienta, trudny klient). Prowadzi też coaching menedżerski i sprzedażowy.

JolaJOLANTA URAN GĘDŁEK
Trener umiejętności miękkich i menedżerskich, menedżer projektów szkoleniowych. Od kilkunastu lat pracuje też jako menedżer projektów związanych z wdrażaniem ocen okresowych i modeli kompetencyjnych.Pracowała w firmachprodukcyjnych, w projektach związanychz restrukturyzacją, tworzeniem struktur holdingowych i rozwojem sprzedaży. Ekspert w Radzie Ekspertów Personalnych przy Małopolskim Związku Pracodawców LEWIATAN.
Certyfikowany trener AMERICAN CERTIFICATION INSTITUTE. Od 16 lat specjalizuje się w szkoleniach menedżerskich (zarządzanie zespołem, motywowanie i delegowanie, prowadzenie rozmów oceniających, komunikacji zarządzania zmianą), oraz warsztatach rozwoju osobistego i integracyjnych.

renata
RENATA WASYLÓW
Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta.
Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania.
Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

Mirek
MIROSŁAW DUDZIŃSKI
Przez 13 lat zajmował się rozwojem kompetencji pracowników i menedżerów jako HR menedżer, trener wewnętrzny i szef szkoleń w Danone, Jeronimo Martins, Pepsi i Skanska. Tworzył i wdrażał strategie szkolenia i rozwoju pracowników. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami HR, w tym w budowaniu struktury trenerów wewnętrznych. Specjalizuje się w projektach doradczych dot. 360 stopni, modeli kompetencji, warsztatów dot. przywództwa, budowania zespołów w oparciu o narzędzia rozwojowe Extended Disc, SHL, Hogan czy Facet 5. Ukończył Psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, jest certyfikowanym trenerem szkoły trenerów biznesu TROP oraz coachem ICC. Jest absolwentem podyplomowych studiów Solvay Brussels School – Executive Program for Real Estate Professionals oraz Podyplomowych Studiów Ekonomicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Poza pracą dla klientów biznesowych, rozwija warsztat terapeutyczny w szkole Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej w Instytucie Integralnej Psychologii Gestalt w Krakowie. Prowadzi praktykę psychoterapeutyczną dla osób dorosłych. Prywatnie pasjonat jazdy konnej.