Z przyjemnością informujemy, że w Rankingu Firm Szkoleniowych zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii „Team building”. Dziękujemy naszym Klientom. Zobacz ranking.

Jesteśmy zespołem byłych menedżerów – obecnie trenerów prowadzących szkolenia team building. Przez kilkanaście lat zarządzaliśmy firmami i zespołami. Z czasem zauważyliśmy, że największą frajdę sprawia nam rozwijanie ludzi. Dlatego założyliśmy fundację Training Projects, w której zajęcia team building nie tylko bawią i integrują, ale też inspirują i rozwijają.

Najlepsi trenerzy team building

Iwona Piga, Adam Pasternak i Rafał Szczepanik – nasi trenerzy team building – znaleźli się w rankingu 22 najlepszych polskich trenerów biznesu. Jesteśmy jedyną polską firmą specjalizująca się w projektach team building, której szkoleniowcy znaleźli się w tym zestawieniu.

Największa polska gra

W 2016 roku zorganizowaliśmy  grę team building dla 450 pracowników Polfy Warszawa. Pobiliśmy tym samym rekord Guinessa z 2015 (346 graczy w Gdańsku). Musimy jednak przyznać, że rok później pobiła nas Gdańska Szkoła Artystyczna – w zorganizowaną przez szkołę grę zagrało, wg statystyk. Guinessa, 523 dzieci.

Na dobry początek: upominek książkowy

Nasza książka „Budowanie kultury innowacyjności” to 300 stron narzędzi i studiów przypadku dla szefów HR i szkoleń. Prześlemy ją Państwu razem z ofertą, by pokazać nasze doświadczenia w organizacji gier i spotkań integracyjnych – na przykładach realnych projektów zrealizowanych dla naszych klientów.

Team building = zabawa + nauka

Oferujemy Państwu scenariuszowe szkolenia i gry team building, niebanalne wyjazdy integracyjne, planszowe symulacje biznesowe, plenerowe eventy i zabawy edukacyjne.

Nasze gry projektujemy jednak tak, by nie tylko bawiły. Mają też wzmacniać efektywność zespołów, uczyć współpracy i motywować do niej. Dlatego programy opieramy na modelach zespołowych i przywódczych, które sami sprawdziliśmy w pracy menedżera. Korzystamy też z narzędzi wzmacniających motywację do codziennego stosowania nowych umiejętności (np. Mapa Rozwoju). Większość z ok. 100 naszych gier i scenariuszy zaprojektowaliśmy sami – co daje gwarancję ich unikalności i oryginalności.

Korzystamy także z naszych z pozabiznesowych doświadczeń.  Rafał – rozmawiając o projektach, motywacji i przywództwie – opowiada, jak organizował wyprawy na biegun południowy. Iwona, mówiąc o komunikacji i zarządzaniu, opowiada o zespołach żeglarskich, którymi kierowała na Bałtyku. Gerard odwołuje się do doświadczeń w organizacji koncertów (czego nauczył się od U2 a wykorzystał w biznesie?). Z Witkiem wszyscy rozmawiają  o tym, jak odremontował sportowy kabriolet Volvo z 1967r… (wznosząc się na wyżyny motywowania i negocjacji).

Integracje społeczne i charytatywne

Jako fundacja 1/3 zysków ze szkoleń team building przeznaczamy na cele charytatywne – głównie wspieranie edukacji kreatywnej, przedsiębiorczej i interpersonalnej dzieci. Naszymi głównymi beneficjentami są: Uniwersytet Dzieci, Fundacja Kwitnących Talentów oraz Miasto Moje A W Nim. Na Państwa życzenie, przygotujemy chętnie program team building oparty o mądre, pożyteczne aktywności charytatywne, wolontariackie i społeczne – wspierające wychowanków Uniwersytetu Dzieci.

 

Team building
4.6 (91.43%) 14 votes