Z przyjemnością informujemy, że w Rankingu Firm Szkoleniowych zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii „Szkolenia integracyjne”. Dziękujemy Państwu – naszym Klientom.

Szkolenia integracyjne

Szukają Państwo programu spotkania integracyjnego dla wybranego działu, zespołu projektowego lub grupy osób w firmie? Gry lub scenariusza, która połączy w sobie:

  • integrację i poprawę relacji między członkami zespołu
  • wzmocnienie umiejętności współpracy i komunikacji w zespole, wzmocnienie kultury zespołowości
  • dobrą zabawę w atmosferze inteligentnych, niebanalnych, atrakcyjnych gier

Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z naszych programów adresowanych do kameralnych grup – od kilku do kilkudziesięciu osób (ofertę dla większych grup prezentujemy tutaj). Nasze szkolenia integracyjne to autorskie i unikalne scenariusze, które angażują grupy w niebanalne i twórcze zadania: przestrzenne, ruchowe, ale też wymagające dobrego planowania, strategii, współpracy i kreatywności. Programy te prowadzone są w plenerze (wtedy mogą mieć wymiar ekstremalny, przygodowy lub rekreacyjny)  albo w budynku (gry strategiczne lub fabularne). Wszystkie realizowane są przez nasz stały zespół certyfikowanych trenerów – byłych menedżerów, z dużą praktyką biznesową. To pozwala nam nie tylko bawić, ale i uczyć lub inspirować do współpracy.

Spotkania team building

Nie zawsze celem wyjazdu jest szkolenie. Czasem po prostu integracja, wspólne aktywne spędzenie czasu w kameralnym gronie i dobrej atmosferze. Wówczas zapraszamy do skorzystania z naszych gier team building. W naszej ofercie znajduje się blisko 100 gier. Wszystkie zbliżają do siebie uczestników, pozwalają im na przełamywanie barier i poprawę relacji, umożliwiają poznanie się od nieformalnej, pozazawodowej strony.

Wszystkie gry oparte są na spójnych, wciągających scenariuszach: kreatywnych, sportowych, przygodowych, fabularnych lub strategicznych. Są  niepowtarzalną zabawą, ale ich nadrzędnym celem jest wzmocnienie więzi w zespole. Dlatego gry te nie zawierają elementu rywalizacji, a sukces w każdym zadaniu wymaga zgodnego wysiłku wszystkich graczy. W naszych grach nikt nie stoi z boku (nie nudzi się), ani nie rywalizuje z przeciwnikiem.

Nasze szkolenia integracyjne mogą mieć tez wymiar motywacyjno – nagrodowy. Realizowane w atrakcyjnych lokalizacjach, z ciekawym i niespotykanym programem, sprawiają że uczestnicy czują się wyróżnieni i docenieni.

Programy wszystkich szkoleń i wyjazdów dopasowujemy do potrzeb samych uczestników, oraz celu jaki stawia sobie przed tym spotkaniem dział HR, zarząd lub przełożeni uczestników. Zapraszamy do kontaktu – proszę nam opowiedzieć o swoich oczekiwaniach, a my, wspólnie z Państwem, zaprojektujemy Państwa wymarzony wyjazd team building lub szkolenie integracyjne.

Na dobry początek: upominek książkowy

Nasza książka „Budowanie kultury innowacyjności” to 300 stron narzędzi i studiów przypadku dla szefów HR i szkoleń. Prześlemy ją Państwu razem z ofertą, by pokazać nasze doświadczenia w organizacji gier i spotkań integracyjnych – na przykładach realnych projektów zrealizowanych dla naszych klientów.

Szkolenia integracyjne
4.7 (94.29%) 14 votes