Trenerzy Training Projects dostali do dyspozycji nowe, mobilne biuro. Teraz organizacja szkoleń team building z dala od ośrodków szkoleniowych będzie jeszcze sprawniejsza.

Mobilne-Biuro-Training-Projects

Mobilne biuro Training Projects
5 (100%) 1 vote

8 Comments

 1. Fajne 😉 Wynika z tego że biznes się Państwo dobrze wiedzie, skoro stac Was na takie gadety. Swoją drogą jeśli trener może w trakcie zajeć w plenerze skoczyć do toalety, a potem na koniec dnia spokojnie sie umyć i przebrać… malo która firma szkoleniowa tak dba o trenerów

  Trs
 2. Po co tam Państwu łózko? Czy trenerzy w Państwa firmie aż tyle podróżują, ciągiem jedno szkolenie za drugim? I nie macie hoteli tam gdzie prowadzicie zajęcia?

  Artur
  1. Panie Arturze zdarzają się nam szkolenia np wspinaczkowe, które wymagają „zajęcia” miejsca i rozłożenia sprzętu już o 3 nad ranem. Takiego sprzętu potem trzeba „pilnować” i nie ma wówczas możliwości czasem wrócenia do hotelu. Wtedy takie łózko świetnie się sprawdza 🙂 Ponadto czasem gdy mamy szkolenie na drugim krańcu Polski i trenerzy mają do pokonania 400km zawsze jeden trener może prowadzić a drugi w tym czasie się przespać by po paru godzinach móc go zamienić.

   Dorota Owczarska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.