Mobilne biuro Training Projects

Trenerzy Training Projects dostali do dyspozycji nowe, mobilne biuro. Teraz organizacja szkoleń team building z dala od ośrodków szkoleniowych będzie jeszcze sprawniejsza.

Mobilne-Biuro-Training-Projects

Mobilne biuro Training Projects
5 (100%) 1 vote
 1. Trs on 18 czerwca 2017 at 22:30 napisał:

  Fajne 😉 Wynika z tego że biznes się Państwo dobrze wiedzie, skoro stac Was na takie gadety. Swoją drogą jeśli trener może w trakcie zajeć w plenerze skoczyć do toalety, a potem na koniec dnia spokojnie sie umyć i przebrać… malo która firma szkoleniowa tak dba o trenerów

 2. Artur on 25 czerwca 2017 at 08:40 napisał:

  Po co tam Państwu łózko? Czy trenerzy w Państwa firmie aż tyle podróżują, ciągiem jedno szkolenie za drugim? I nie macie hoteli tam gdzie prowadzicie zajęcia?

  • Dorota Owczarska on 8 lipca 2017 at 14:49 napisał:

   Panie Arturze zdarzają się nam szkolenia np wspinaczkowe, które wymagają „zajęcia” miejsca i rozłożenia sprzętu już o 3 nad ranem. Takiego sprzętu potem trzeba „pilnować” i nie ma wówczas możliwości czasem wrócenia do hotelu. Wtedy takie łózko świetnie się sprawdza 🙂 Ponadto czasem gdy mamy szkolenie na drugim krańcu Polski i trenerzy mają do pokonania 400km zawsze jeden trener może prowadzić a drugi w tym czasie się przespać by po paru godzinach móc go zamienić.

 3. Kasia on 25 czerwca 2017 at 08:42 napisał:

  Duża lodówka – to na schlodzenie napoju do wieczornej imprezy po szkoleniu? 😉

 4. Dorota Owczarska on 8 lipca 2017 at 14:50 napisał:

  Czasami i tak się zdarza 😉

 5. Serek on 2 października 2017 at 18:46 napisał:

  Ciekawe czy to jest standard taie samochody słuzbowe dla trenerów… duzo czasu spędzacie w podrozy i w trasie? Rodziny to jakos znosza?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.