Szkolenia z budowania zespołu

Wieczorne wydarzenia integracyjne

Integralnym elementem każdego wyjazdu team building czy spotkania firmowego jest wieczór, który uczestnicy spędzą wspólnie. Kolacja, impreza muzyczna czy zabawa integruje niemal tak skutecznie jak zajęcia w ciągu dnia. Rzecz jasna tylko wtedy, gdy wieczór będzie odpowiednio zorganizowany – jako nieformalne, ale ciekawe i sympatyczne wydarzenie, podczas którego pracownicy będą wspólnie bawić się lub budować wzajemne relacje przy butelce dobrego wina.

Organizując wyjazd lub spotkanie integracyjne, chętnie przygotujemy też zajęcia wieczorne – dostosowane do miejsca szkolenia, pory roku, czy liczby uczestników i wyznaczonego budżetu.

Nasza propozycja może zawierać:

  1. grill, ognisko lub wykwintną kolację
  2. spotkanie ze polarnikiem i himalaistą, który pokaże fantastyczne fotografie z miejsc do których dotarło zaledwie kilkuset ludzi i opowie nam o tych miejscach. Ta prezentacja ma też element inspirujący: podróżnik opowie o tym, jak kieruje zespołem ekspedycyjnym i logistyką wyjazdów, wniesie świeże spojrzenie na kierowanie projektem i zespołem, motywację i przywództwo, zarządzanie zmianami (autor prelekcji jest jednocześnie doświadczonym menedżerem i przedsiębiorcą)
  3. terenowe gry strategiczne (zwykle realizowane, dla dodania im nutki niezwykłości, po zachodzie słońca)
  4. różne formy muzyczne: od koncertu gwiazdy, przez nagrywanie przez Państwa pracowników własnego teledysku, aż po wspólne śpiewanie z gitarą
  5. zabawne, oryginalne konkursy integracyjne o tematyce firmowej (np. dot. historii Państwa firmy czy kluczowych pracowników albo założycieli firmy).

Zapraszamy do kontaktu.

Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach – zostaw nam kontakt do siebie lub napisz na adres kontakt@szkolenia-integracyjne.pl
Tu wpisz swój e-mail i/lub telefon